Ajust - wytwórnia uszczelek do samochodow osobowych
osobowe i dostawcze
uszczelki do samochodow ciezarowych
samochody ciężarowe
ciągniki rolnicze, traktorki
agrotechnika
uszczelki do ciagnikow, maszyn budowlanych
minitraktorki japońskie
uszczelki pod glowice quady
motocykle, motorowery
uszczelki pod glowice
na zamówienie

KIEDYŚ ...

Firma powstała w lutym 1987 roku w małej, drewnianej szopce i zatrudniała wówczas trzech pracownikow. Produkowalismy głównie uszczelki do silnikow : Fiat 126p, Fiat - Polonez, Żuk, Syrena, Wartburg i Skoda. W latach kiedy na rynku brakowało wszystkiego - firma dość szybko zaczęła inwestować w budowę zakładu produkcyjnego z prawdziwego zdarzenia.

DZIŚ!

Jesteśmy w Polsce jedną z najbardziej znanych od lat firm, zajmującą się produkcją uszczelek do silników samochodowych i silników innych pojazdów mechanicznych. Jako producent uszczelek silnikowych odgrywamy na rynku motoryzacyjnym wiodącą rolę od ponad 25 lat..
Obecnie jesteśmy znani nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym.

Jednym z założeń AJUST jest hasło USZCZELNIMY KAŻDY SILNIK.
Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, przez cały czas poprawiana jest dostępność asortymentu uszczelek oraz kompletów naprawczych - uszczelkami innych, zachodnich firm. W tym celu nasz asortyment produkcyjny jest uzupełniany dużo bogatszym asortymentem uszczelek takich firm, jak Elring, Reinz, Glaser, Ajusa i inne.
Zapewniamy wszystkim Klientom sprawną realizację zamówień wraz z dostarczeniem większych zamówień na nasz koszt.

2015 ROK

Nowym właścicielem firmy Ajust została firma "FOCUS" Marta Orzechowska. Zapewniamy naszych dotychczasowych stałych odbiorców, że jakość wyrabianych uszczelek nie zmieni się, a wręcz wraz z wdrażaniem nowszych technologii stanie się jeszcze lepsza. Miło nam poinformować, że od roku 2015 do oferty naszej firmy dołączyła również "Obróbka skrawaniem". Zapraszamy serdecznie!